Prachtige onlangs gerenoveerde villa dichtbij de stad Ibiza
Mooie onlangs gerenoveerde villa ligt zeer dicht bij de stad en moet gezien worden, op 8 minuten van Ibiza, 2 minuten van San Rafael en 15 minuten van de stad Santa Eulalia.
De woning heeft een grote tuin met fruitbomen en grote wilde bomen die in sommige delen van de woning voor frisheid en schaduw zorgen. Deze ruimtes zijn ideaal voor kinderen om te spelen en te genieten van het buitenleven, of om te lezen en te ontspannen in de frisse schaduw.
Deze leuke villa met een oppervlakte van 17.500 m2 is verdeeld over twee verdiepingen. De begane grond heeft een mooie volledig uitgeruste keuken, een prachtige eetkamer met grote ramen, een woonkamer met toegang tot de terrassen en de tuin.
Er zijn drie tweepersoonsslaapkamers op de eerste verdieping, één is ruim en licht, de tweede heeft een en-suite badkamer en de derde heeft een en-suite badkamer met douche, bad en sauna.
De eerste verdieping heeft drie tweepersoonsslaapkamers, waarvan één met een badkamer en een kleedkamer. Er zijn ook drie grote terrassen met een fantastisch uitzicht op de open valleien van San Rafael.
De buitenruimte heeft een fantastisch zwembad en een ontspanningsruimte, ideaal om te zonnebaden in het zomerseizoen en te ontspannen op elk moment van het jaar. Het bevat ook een overdekte eethoek en een barbecue om de beste momenten met familie en vrienden te vieren.
Onder de uitgebreide uitrusting: open haard, airconditioning warm / koud, centrale verwarming, internet en bbq.
Als u een droomhuis wilt kopen, met een zwembad en heel dicht bij Ibiza, dan is dit een geweldige kans voor u.
Energiecertificaat in uitvoering.
- San Rafael, San Rafael
- Villa
- 6
- 6
- 1700m²
- 320m²
GardÃn
Piscina
Garaje
Terraza
Cocina
Equipado
