Prachtig eerstelijns huis met toegang tot de zee in San Jose
Prachtig huis met toegang tot de zee, tegenover de zee, gelegen in Cala Vadella, een paar minuten van het strand, geïmplanteerd in een bevoorrecht perceel van 750m2. Prachtig uitzicht op de rotsen en de zee.
Het pand is toegankelijk via een parkeerplaats buiten voor meerdere auto's. Het huis heeft een functionele indeling, ruime kamers, woon-eetkamer met open haard, op een ander niveau, zeer licht met grote ramen van waaruit u kunt genieten van het prachtige toegang tot een terras/veranda. Aparte ingerichte keuken. 5 tweepersoonskamers, waarvan drie en suite met eigen badkamer, plus een badkamer met douche.
Achtergevel bekleed met oude kwaliteitssteen, met mooie pilaren en geplaveide terrassen. Het is een huis met karakter, met totale privacy, in een natuurlijke omgeving, zodat u kunt genieten van momenten van rust en van het prachtige, ononderbroken uitzicht op het mediterrane landschap.
De buitenruimte biedt grote terrassen met een jacuzzi. Vanaf het terrein heeft u via de wilde tuin direct toegang tot het privépad dat naar een kleine baai leidt.
Vraagprijs 2.700.000,-
- Cala Vadella, Cala Vadella
- Villa
- 5
- 4
- 750m²
- 260m²
GardÃn
Piscina
Terraza
Cocina
Equipado

Wordt verwerkt en wordt binnen een week na aanmelding uitgegeven