Luxurious 2 bedroom penthouse in upscale area of Jesus
Luxe penthouse met 2 slaapkamers in het luxe gedeelte van Jezus
Zeer stijlvol penthouse op 2 verdiepingen op de zeer begeerde locatie van Jezus. Het droomhuis ligt op slechts een paar meter afstand van het strand van Talamanca en biedt vele winkels, bars en restaurants in de directe omgeving.
Deze woning is alleen uitgerust met de beste meubels. Iedereen die waarde hecht aan de luxe dingen in het leven zal verliefd worden op dit penthouse. Op het tweede niveau zijn er 2 lichte slaapkamers ensuite, een van hen met ligbad. Op het dakterras kunt u ongestoord zonnen en genieten van een prachtig uitzicht op de zee en 's nachts de sterren bewonderen. Het uitzicht is vanuit de slaapkamer en vanaf het kleine balkon in de eetruimte. De zon schijnt in het appartement en overstroomt het met veel licht en energie, maar kan ook worden beperkt door elektrische zonwering.
Andere kenmerken zijn de berging en een garageplaats bij de prijs inbegrepen. U kunt het appartement indien nodig met de lift bereiken. Er is ook een ruime kelder in de kelder van het gebouw. Het complex is zeer goed onderhouden en de trap wordt dagelijks schoongemaakt.
- Jesus, Jesus
- Appartement
- 2
- 2
GardÃn
Piscina
Garaje
Terraza
Cocina
Equipado

Wordt verwerkt en wordt binnen een week na aanmelding uitgegeven