Grote finca gelegen op een unieke locatie nabij San Miguel
Hier hebben we een unieke finca met 206000m2 in de buurt van San Miguel en Santa Gertrudis.
De finca is gelegen op een unieke en rustige locatie nabij San Miguel. Het hoofdhuis met circa 300 m2 - kan op dit moment met maximaal 100 m2 worden uitgebreid vanwege oude gebouwen zoals stallen en bergingen. Oriëntatie Zuid, het pand is een hele bergtop en is toegankelijk via een geasfalteerde weg, maar de laatste 100 meter zijn sporen, omringd door de natuur. Het hoofdhuis is gemaakt van sabina-hout en heeft de typische dikke muren en oven. Deze finca moet je gezien hebben als je van het leven en de architectuur van de Ibizenkos houdt.
Deze woning ligt diep op het platteland maar is slechts 20 km verwijderd van Eivissa, 5 minuten naar San Miguel en 10 minuten Santa Gertrudis. De finca ligt op het zuiden en biedt een wijds uitzicht over het land en kijkt uit over de boomtoppen.
De woning heeft een eigen waterbron en elektriciteitsgenerator, dus u bent onafhankelijk van iedereen. De 206.000 m2 zijn ideaal voor het verbouwen van groenten en fruit op het land. Als je van het landschap houdt en rust en stilte wilt, dan ben je hier aan het juiste adres.
- Sant Miquel, San Miguel
- Villa
- 4
- 4
- 206000m²
- 300 + 100m²
GardÃn
Piscina
Garaje
Terraza
Cocina

Wordt verwerkt en wordt binnen een week na aanmelding uitgegeven