Exotisch 14 slaapkamers te koop in Cap Martinet
Exotisch 14 slaapkamers in Cap Martinet
Rechts naast het dorp van Jezus is deze prachtige Balinese stijl in een grote privé-landgoed in het gebied van Cap Martinet. Vanaf hier kunt u gooien een adembenemend uitzicht op Formentera en de zee.
Het perceel is 3000 vierkante meter groot en biedt volop rust, privacy en ontspanning.
In de grote leefruimte van 850 m² biedt 11 suites met een eigen badkamer, satelliet-tv en minibar met airconditioning. Plus 3 slaapkamers zijn voorzien van airconditioning en grote kamers, een met open haard.
De keuken is gebouwd in een prachtige Ibiza stijl eetkamer met open haard is zeer groot en heeft een plasmascherm.
Buiten is er een grote houten dek met zwembad en de exotische tuin, een buitenzwembad eethoek met barbecue en buitenkeuken. Hier is ook een bar in de Aziatische stijl, veel chill-out zones, een doek en een 4-voet Boeddhabeeld.
- Cap Martinet, Cap Martinet
- Villa
- 14
- 3.000 m²m²
- 850 m²m²
GardÃn
Piscina
Garaje
Terraza
Cocina
Equipado

Wordt verwerkt en wordt binnen een week na aanmelding uitgegeven